• "اتاق فکر شبکه اجتماعی محفل"

  5339 پاسخ آغازکننده 🏅🏅🏅🏅🏅

  بنام یزدان پاک
  درود بیکران به شما کاربران فهیم و گرامی قدر شبکه اجتماعی مخفل
  در این تاپیک به بیان مطالبی درباره گروه "اتاق فکر شبکه اجتماعی محفل"و برخی موارد و موضاعات در حوزه کاربری شبکه با شما سخن خواهیم گفت .
  سپاس مرا بابت توجه تان و همراهی تان پذیرا باشید. (gol)

  • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 1 هفته

   یکم)
   طبق وعده داده شده گروه اتاق فکر شبکه اجتماعی محفل بعنوان پلی برای انتقال نظرات/انتقادات/پشنهادات و مشکلات کاربران ارزشمند شبکه با مدیریت و استفاده از نظرات همه کاربران در مدیریت و ارتقا شبکه تشکیل شده.
   قوانین کلی شبکه اجتماعی محفل هم تدوین ودر این گروه در دسترس همه کاربران گرامی است و تمام تصمیمات در حوزه کاربری بر منبای این قوانین گرفته شده و میشود.
   این گروه در عین "رسمیت" یک گروه دوستانه و محیطی متعلق به همه کاربران شبکه است برای بیان نقطه نظرات /پشنهادات /گله ها و مشکلات است.
   اتاق فکر از نامش مشخص است چه کارکرد و چه هدفی را دنبال می کند !
   برای پویایی و تحول و ارتقا محتوایی شبکه نظرات /مطالب و انتقادات و ..خودرا در این گروه با سایر کاربران و مدیران در میان بگذارید .
   "زیرا چند تفکر بهتر از یک فکر و چندین تفکر عالی تر از چند تفکر و چندین چند تفکر پرفکت تر از چند ین تفکر در اداره یک مجموعه است"
   ما نیز مطالب و اطلاع رسانی های لازم دز حوزه کاربری و سایر موارد مرتبط با شبکه را در این گروه بصورت شفاف و در ویترین !در معرض دید ورئیت کاربران شبکه قرار خواهیم داد همچنان که تا قبل از این نیز روال بر این بوده.
   در ادامه این گفتار مطالبی را بصورت گزارش عملکرد مدیریت شبکه در حوزه کاربری خدمت دوستان و کاربران ارائه خواهد شد.


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»


  امضای خدا پای برگه آرزوهاتون


  آغازی نیست پایانی نیست آنچه هست شور بی انتهای زندگیست.

  • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 6 روز پیش و 22 ساعت قبل

   دوم)
   یکی از انتقادات همیشگی که ما به شرایط داریم وانرا مسبب بسیاری از نابسامانی می دانیم عدم جاری کردن قوانین و سلیقه ی و تبعیض امیز اجرا کردن قانون است.
   دوستان تمام امور کاربری از اخراج کاربران متخلف تا حذف محتوا ها ی نامناسب بر مبنای قوانین شبکه که برگرفته از قوانین رسمی ناظر بر شبکه ها ورسانه های چاپی و خطی کشور است و شبکه احتماعی محقل هم بخاطر اینکه شبکه ی رسمی و ثبت شده وتحت قوانین رسمی کشور است بعداز اخراز تخلف صورت گرفته انجام شده و مطلقا سلیقه و تبعیض یا تنگ نظری در این موارد در تصمیمات واقدامات جایی نداشته.
   عمل به مر قانون را نیز با قاطعیت و عدم تبعیض و سلیقه انجام داد ه ایم نمونه ان راقم اینسطور است که علی رغم تمام مراقبات هایی که از گذاشته در بارگزاری محتوا ها داشتم فرضا کلیپی را بارگرای که بعداز ملاحظه ان با تمام دقت در انتخاب حس کردم شائبه بر انگیز است پس انرا حذف کردم خداقل 7/8 پست خودرا دراین مدت حذف کردم.
   اگر احتمال دادم محتوای خود 10 درصد با قوانین شبکه مغایرت دارد انرا حذف کرده و می کنم در صورتیکه برای پست های دوستان نهایت اقماز و مصامحه را در نظر میگریم و بیشتر بر خود سختگیریم تا دوستان.
   قبل از حذف هم به دوستان برای اینکه جیارتی نشود محترمانه پیام ارسال تا خود اینکار را انجام دهند که خوشبختانه در 90 درصد خود دوستان بادرک شرایط درخواست مارا اجابت کردن.
   البته فیک های انگشت شماری هم با استفاده از اکانت های یکبار مصرف با بارگزاری جعلیاتی رسوا و موهن بر علیه مدیریت بیشتر خود رسوا کردن که البته باتوجه به تجارب تمام این حرکات ایذایی خنثی و قاطع تر از گذشته از امنیت اخلاقی کاربران و امنیت حقوقی شبکه حراست خواهیم کرد تا انشالله مشکلات تلخ گذشته بوجود نیاید.
   هبچ پست انتقاد امیز از مدیریت که بشکل محترمانه بارگزاری شده حذف و تعدیل نشده و هرجا لازم بوده مدیریت برای رفع ابهامات توضیحات کافی و مشروح و مستدال را نیز به اطلاع کاربر یا کاربران رسانیده.
   دوستان اگر تعداد محدودی پست حذف شده شک نکنید طبق قوانین و برای حفاظت حقوقی شبکه صورت گرفته و هیچ سلیقه و خدای نکرده حب و بغض و تنگ نظری در کار نبوده ونخواهد بود تمام این مراقبت ها صرفا برای ایجاد بستری مناسب برای فعالیت همه کاربران گرامی و پویایی شبکه است شبکه متعلق به کاربر است و البته کاربر هم بایستی از شبکه خود مراقبت کند.
   در خاتمه ذکر این نکته ضروری است که خوشبختانه بارگزاری محتواهای نامناسب بویژه تصاویر زننده و ممنوعه بشدت کاهش یافته و این امر حادث نشده جز با همدلی و احساس تعهد و مسئوالیت همه کاربران فهیم شبکه که جا دارد خاضعانه از همه دوستان هوشمند و مسئوالیت پذیر خودم در شبکه تشکر کنم .


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»

  • HAMED Kh 12 پاسخ رهگذر 6 روز پیش و 4 ساعت قبل

   medstu97 .. : سلام، دستتون درد نکنه (gol)

   از زحمات و بیطرفی شما قدردانی میشود استاد کارن عزیز


  امضای خدا پای برگه آرزوهاتون

  • فرهاد فدایی 392 پاسخ 🏅🏅 5 روز پیش و 23 ساعت قبل

   KAREN T.M : دوم) یکی از انتقادات همیشگی که ما به شرایط داریم وانرا مسبب بسیاری از نابسامانی می دانیم عدم جاری کردن قوانین و سلیقه ی و تبعیض امیز اجرا کردن قانون است. دوستان تمام امور کاربری از اخراج کاربران متخلف تا حذف محتوا ها ی نامناسب بر مبنای قوانین شبکه که برگرفته از قوانین رسمی ناظر بر شبکه ها ورسانه های چاپی و خطی کشور است و شبکه احتماعی محقل هم بخاطر اینکه شبکه ی رسمی و ثبت شده وتحت قوانین رسمی کشور است بعداز اخراز تخلف صورت گرفته انجام شده و مطلقا سلیقه و تبعیض یا تنگ نظری در این موارد در تصمیمات واقدامات جایی نداشته. عمل به مر قانون را نیز با قاطعیت و عدم تبعیض و سلیقه انجام داد ه ایم نمونه ان راقم اینسطور است که علی رغم تمام مراقبات هایی که از گذاشته در بارگزاری محتوا ها داشتم فرضا کلیپی را بارگرای که بعداز ملاحظه ان با تمام دقت در انتخاب حس کردم شائبه بر انگیز است پس انرا حذف کردم خداقل 7/8 پست خودرا دراین مدت حذف کردم. اگر احتمال دادم محتوای خود 10 درصد با قوانین شبکه مغایرت دارد انرا حذف کرده و می کنم در صورتیکه برای پست های دوستان نهایت اقماز و مصامحه را در نظر میگریم و بیشتر بر خود سختگیریم تا دوستان. قبل از حذف هم به دوستان برای اینکه جیارتی نشود محترمانه پیام ارسال تا خود اینکار را انجام دهند که خوشبختانه در 90 درصد خود دوستان بادرک شرایط درخواست مارا اجابت کردن. البته فیک های انگشت شماری هم با استفاده از اکانت های یکبار مصرف با بارگزاری جعلیاتی رسوا و موهن بر علیه مدیریت بیشتر خود رسوا کردن که البته باتوجه به تجارب تمام این حرکات ایذایی خنثی و قاطع تر از گذشته از امنیت اخلاقی کاربران و امنیت حقوقی شبکه حراست خواهیم کرد تا انشالله مشکلات تلخ گذشته بوجود نیاید. هبچ پست انتقاد امیز از مدیریت که بشکل محترمانه بارگزاری شده حذف و تعدیل نشده و هرجا لازم بوده مدیریت برای رفع ابهامات توضیحات کافی و مشروح و مستدال را نیز به اطلاع کاربر یا کاربران رسانیده. دوستان اگر تعداد محدودی پست حذف شده شک نکنید طبق قوانین و برای حفاظت حقوقی شبکه صورت گرفته و هیچ سلیقه و خدای نکرده حب و بغض و تنگ نظری در کار نبوده ونخواهد بود تمام این مراقبت ها صرفا برای ایجاد بستری مناسب برای فعالیت همه کاربران گرامی و پویایی شبکه است شبکه متعلق به کاربر است و البته کاربر هم بایستی از شبکه خود مراقبت کند. در خاتمه ذکر این نکته ضروری است که خوشبختانه بارگزاری محتواهای نامناسب بویژه تصاویر زننده و ممنوعه بشدت کاهش یافته و این امر حادث نشده جز با همدلی و احساس تعهد و مسئوالیت همه کاربران فهیم شبکه که جا دارد خاضعانه از همه دوستان هوشمند و مسئوالیت پذیر خودم در شبکه تشکر کنم .

   من شخصا به صداقت شما ایمان دارم جناب کارن خان عزیز. و همچنین سپاس از زحمات تون. اگه هم من شخصا اشتباهی کردم یا میکنم لطف گوشزد کنید, آدمه اشتباه میکنه. فضای مجازی طوریه که گاهی آدم رو میگیره و آدم حواسش نیست اشتباه میکنه. همچنین من مدت زیادیه از محیط ایران دورم. به همین خاطر احتمال داره کارهایی بکنم یا چیزهایی بگم که درست نباشه. در آن صورت خوشحال خواهم شد بهم بگید. پیشاپیش سپاس.
   سپاس دوباره و شب و روزتون خوش


  A frog in a well does not know the great ocean

  • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 15 ساعت پیش و 37 دقیقه قبل

   پی نویس:(1)
   دوستان گرامی بازنشر قوانین توسط کاربری و کامنتی در کنایه امیز از جانب ای کاربر محترم باعث نگارش متنی توسط مدیریت شبکه بر ان گردید که بصورت پست در گروه "اتاق فکر شبکه اجتماعی محفل "در دسترس می باشد نظر به اهمیت این یادادشت نسبتا طولانی شات های ان پست (جوابیه ) در این تاپیک بترگزاری می شود.


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»

  • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 15 ساعت پیش و 36 دقیقه قبل

   KAREN T.M : پی نویس:(1) دوستان گرامی بازنشر قوانین توسط کاربری و کامنتی در کنایه امیز از جانب ای کاربر محترم باعث نگارش متنی توسط مدیریت شبکه بر ان گردید که بصورت پست در گروه "اتاق فکر شبکه اجتماعی محفل "در دسترس می باشد نظر به اهمیت این یادادشت نسبتا طولانی شات های ان پست (جوابیه ) در این تاپیک بترگزاری می شود.

   2............


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»


  طلوع تفسیر امید است «KAREN»