• نظر شما درباره شرایط تیم ملی و ایا با ادامه کار اسکوچیچ در تیم ملی موافقید؟

  5339 پاسخ آغازکننده 🏅🏅🏅🏅🏅

  بنام خدا
  دورد به همه دوستان
  بازی شب گذشته تیم ملی برابر تیم الجزایر که اولین بازی تدارکاتی تیم ملی در راه امادگی این تیم برای پیکارهای جام جهانی قطر که با شکست این تیم روبرو شد موجی از انتقادات را بر انگیخت!
  بنطر شما شرایط تیم ملی برای حضور در جام جهانی اینده تا چقدر امیدوار کننده است؟ایا سرمربی فعلی تیم ملی قادر است سکاندار مناسبی برای هدایت این تیم در اوردگاه جهانی قطر باشد؟و اینکه تا چه حد فکر می کنید تیم ملی می تواند شگفتی ساز باشد در این پیکارها؟
  با سپاس از همراهی شما (gol)

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  یکم)
  بازی ناامید کننده تیم ملی در برابر تیم سوم الجزایر که به جام جهانی هم راه نیافته تیمی که در هر نیمه کل ترکیب ش عوض شد تیمی که 4 بازیکن ان اولین بازی ملی خود را انجام میداند و یکی دیگر دومین تجربه ملی خود را کسب میکرد و کلا در تیم ملی الجزایر فقط یک بازیکن اصلی حضور داشت!
  بازی سردرگم /ناهماهنگ و بی برنامه تیم ملی زنگ حطری بود که البته بعداز بازی در سئول قبلا به صدا امده بود ولی با توجیح صعود زود و بی انگیزیگی به حاشیه رانده شد الان مشخص شد چرا اسکوچیچ به بهانه های مختلف بازی با افریقای جنوبی و ..را لغو کرد!
  البته همانگونه که در تاپیک قبلی اشاره شد با توجه به وضعیت فدراسیون که صرفا برخی میخواهند در مناصب ان منصب داشته باشند و بی کفایتی محض انها نمی توان تمام تقصیر را گردن اسکوچیچ انداخت !
  چون "قد "و "وزن" او در عرصه مربیگری همینقدر است!
  مخلص کلام با این وضعیت تیم ملی با سه شکست از قطر به خانه باز خواهد گشت!


طلوع تفسیر امید است «KAREN»


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • گاندولف خاکستری 1958 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  سلام مهندس جان
  خیر
  من با سرمربی خارجی کاملا مخالف ام
  چون هم اسراف مالی برای کشور در پی دارد
  و
  هم ما افراد ایرانی شایسته ی زیادی داریم که می توانند این کار را انجام دهند

  مثلا فرهاد مجیدی و قلعه نوعی و مظلومی و نکونام و دایی و..
  اینها گزینه های خوبی هستند
  فقط باید به شان فرصت و زمان داد

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  گاندولف خاکستری : سلام مهندس جان خیر من با سرمربی خارجی کاملا مخالف ام چون هم اسراف مالی برای کشور در پی دارد و هم ما افراد ایرانی شایسته ی زیادی داریم که می توانند این کار را انجام دهند مثلا فرهاد مجیدی و قلعه نوعی و مظلومی و نکونام و دایی و.. اینها گزینه های خوبی هستند فقط باید به شان فرصت و زمان داد

  سلام سبحی !
  در فوتبال حرفه ی بحث مربی یا بازیکن خارجی و وطنی مطرح نیست همینطور که شما وقتی میخوای کالا یا وسیله ی بخری بهترین نوع رو تهیه می کنی برای فوتبال چون بخث ابرو وافتخار ملی باید از همه امکانات و پتانسیل موجود استفاده کرد خواه سرمربی ئطنی باشه یا غیر وطنی مهم اینه بهترین و با کیفیت ترین در برند خودش باشه!


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • گاندولف خاکستری 1958 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  KAREN T.M : سلام سبحی ! در فوتبال حرفه ی بحث مربی یا بازیکن خارجی و وطنی مطرح نیست همینطور که شما وقتی میخوای کالا یا وسیله ی بخری بهترین نوع رو تهیه می کنی برای فوتبال چون بخث ابرو وافتخار ملی باید از همه امکانات و پتانسیل موجود استفاده کرد خواه سرمربی ئطنی باشه یا غیر وطنی مهم اینه بهترین و با کیفیت ترین در برند خودش باشه!

  مهندس گلی

  فوتبال بازی کردن که از جنگ کردن که سخت تر نیست
  وقتی ما با فرماندهان داخلی جنگ ها را داریم پیروز میشویم
  حتما با افراد ایرانی هم میتوانیم بازی ها را ببریم

  تعریف حرفه ایت را غربی ها بر اساس منافع خودشان کرده اند
  ما باید حرفه ایت را بر اساس منافع خودمان کنیم

  حرفه ای در تعریف ایرانی آن توجه به ظرفیت های داخلی
  و
  استقلال در همه عرصه ها است البته به نظرم واردات انسانی
  اگر از کشورهای مشترک المنافع باشد ضرری ندارد

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  گاندولف خاکستری : مهندس گلی فوتبال بازی کردن که از جنگ کردن که سخت تر نیست وقتی ما با فرماندهان داخلی جنگ ها را داریم پیروز میشویم حتما با افراد ایرانی هم میتوانیم بازی ها را ببریم تعریف حرفه ایت را غربی ها بر اساس منافع خودشان کرده اند ما باید حرفه ایت را بر اساس منافع خودمان کنیم حرفه ای در تعریف ایرانی آن توجه به ظرفیت های داخلی و استقلال در همه عرصه ها است البته به نظرم واردات انسانی اگر از کشورهای مشترک المنافع باشد ضرری ندارد


  اولا این صحبت که غربی ها ...هیچ ربطی نداره اگر غربی ها ..اگر سلاح های قدیمی انها نبودند که کارما با کرالکاتبین بود!همین گوشیت که دست و باش داری تو محفل سیاحت میکنی رو شرکت الکاتل فرانسه که غربی تو ایران پی ریزی کرد(سیستم تلفن همراه) ثانیا دقیقا ما در کجا پیروز شدیم؟حرفه ی سبحی جون تعریف جهانی داره یعنی خبره در فن و کسی که از تخصص ش کسب درامد می کنه!جام جهانی یه عرصه با برد تبلیغاتی وسیع در سطح جهان که بیشترین ببنده تلویزیونی رو حتی از بازی های المیگ داره !سوای درامد اقتصادی که به وضعیت ورشکسته مالی فوتبال می کنه!شکست در جام جهانی یا عقب رفت چندین ساله در فوتبال !بعکس اون میتونه باعث ایجاد شور و نشاط در جامعه افسرده فعلی و پیشرفت فوتبال و ورزش کشور و صدور بازیکن به لیگ های معتبر بشه!پس همانطور که تمام کشورهای جهان بهترین مربیان و امکانات برای موفقیت در اختیار میگرن ما هم باید بهترین داشته باشیم از مربی تا کادر مدیریتی و امکانات! با این شرایط و این فرمون ما زنگ تفریح جام جهانی هستیم!


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • medstu97 .. 294 پاسخ 🏅 2 هفته پیش

  KAREN T.M : سئوال روز ! اسکوچیچ برود یا بماند؟! (soal)

  فوتبالی نیستم ولی چون خوشگله بماند
  جدای از شوخی فکر نکنم عوض کردنش تو ۶ ماه خیلی فایده ای داشته باشه


آغازی نیست پایانی نیست آنچه هست شور بی انتهای زندگیست.

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  medstu97 .. : فوتبالی نیستم ولی چون خوشگله بماند (dd) جدای از شوخی فکر نکنم عوض کردنش تو ۶ ماه خیلی فایده ای داشته باشه

  کجاش خوشکله ؟!!بود نبودش فرقی نداره چون مرد میدانهای بزرگ نیست و در واقع امده تو تیم ایران تا روزمه دار بشه تیم ملی بازیکنای خوبی داره یه مربی با تجربه وباکلاس جهانی در کنار تدارک مناسب شرایط متحول میکنه!


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • medstu97 .. 294 پاسخ 🏅 2 هفته پیش

  KAREN T.M : کجاش خوشکله ؟!!بود نبودش فرقی نداره چون مرد میدانهای بزرگ نیست و در واقع امده تو تیم ایران تا روزمه دار بشه تیم ملی بازیکنای خوبی داره یه مربی با تجربه وباکلاس جهانی در کنار تدارک مناسب شرایط متحول میکنه!

  قیافه ش تو این سن بدم نیست..
  نمیدونم اگه میتونن یکی دیگه رو بیارن


آغازی نیست پایانی نیست آنچه هست شور بی انتهای زندگیست.

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  medstu97 .. : قیافه ش تو این سن بدم نیست.. نمیدونم اگه میتونن یکی دیگه رو بیارن

  عکسی که من گذاشتم من دوره جوانی ش تو کرواسی!موضوع اینه که انتخاب اسکوچیچ بخاطر بی پولی مگرنه قراردادش از یه بازیکن لیگ یکی هم کمتره!


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • .. N ☆ 534 پاسخ 🏅🏅 2 هفته پیش

  medstu97 .. : فوتبالی نیستم ولی چون خوشگله بماند (dd) جدای از شوخی فکر نکنم عوض کردنش تو ۶ ماه خیلی فایده ای داشته باشه

  منم با نظر خوشگلیت موافقم


آمین شود هر آنچه میپندارید ...

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  .. N ☆ : منم با نظر خوشگلیت موافقم

  اگر خوشکلی باعث موفقیت تیم ملی من "اشپیتم ارفی" بازیکن مقدونیه سابق پرسپولیس که الان ساکن ایرانه و زده تو کار مدلینگ و بازیگری پشنهاد می کنم که تومنی 1000 دلار با "اسکو"!!!!فرق داره!


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • .. N ☆ 534 پاسخ 🏅🏅 2 هفته پیش

  KAREN T.M : اگر خوشکلی باعث موفقیت تیم ملی من "اشپیتم ارفی" بازیکن مقدونیه سابق پرسپولیس که الان ساکن ایرانه و زده تو کار مدلینگ و بازیگری پشنهاد می کنم که تومنی 1000 دلار با "اسکو"!!!!فرق داره!

  جدی خوب خوبه همونو پیشنهاد بدید ...
  ولی من که سر از فوتبال در نمیارم ولی انقدر نا بسامانی و بی برنامگی وجود داره که تمام بازیکنا واکنش نشون دادن ... سر مربی هم فک نکنم مثل سر مربی قبلی تیم ملی پیدا بشه کامل هماهنگ و قوی کرده بود تیم رو


آمین شود هر آنچه میپندارید ...

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  .. N ☆ : جدی خوب خوبه همونو پیشنهاد بدید ... ولی من که سر از فوتبال در نمیارم ولی انقدر نا بسامانی و بی برنامگی وجود داره که تمام بازیکنا واکنش نشون دادن ... سر مربی هم فک نکنم مثل سر مربی قبلی تیم ملی پیدا بشه کامل هماهنگ و قوی کرده بود تیم رو

  موضوع اینه که اصل کار فدراسیون که وضع خوبی از هیچ نظر نداره!اسکوچیچ هیچ کارنامه ی نداشته اول مربی ملوان تو لیگ یک بود بعد شد مربی نفت ابادان که از سقوط نجاتش داد بعد هم که قضیه ویلومتس پیش امد پ.لی نبود اینه اوردن که با 100 هزار لار اونم ریالی باش قرار داد بستن در واقع کل روزمه و کارنامه این اقا مربیگری تیم ایرانه که اگه بره جام جهانی هم دیگه اتکیت هم بهش میخوره!با توجه به ورشکستگی فدراسیون همین اسکوچیچ نگه میداران مگر اتفاق خاصی بیفوته که شرایط عوض بشه!


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • .. N ☆ 534 پاسخ 🏅🏅 2 هفته پیش

  KAREN T.M : موضوع اینه که اصل کار فدراسیون که وضع خوبی از هیچ نظر نداره!اسکوچیچ هیچ کارنامه ی نداشته اول مربی ملوان تو لیگ یک بود بعد شد مربی نفت ابادان که از سقوط نجاتش داد بعد هم که قضیه ویلومتس پیش امد پ.لی نبود اینه اوردن که با 100 هزار لار اونم ریالی باش قرار داد بستن در واقع کل روزمه و کارنامه این اقا مربیگری تیم ایرانه که اگه بره جام جهانی هم دیگه اتکیت هم بهش میخوره!با توجه به ورشکستگی فدراسیون همین اسکوچیچ نگه میداران مگر اتفاق خاصی بیفوته که شرایط عوض بشه!

  کلا اوضاع تو هیچی خوب حیس فقط امیدواریم اتفاقات خوب بیفته


آمین شود هر آنچه میپندارید ...

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  .. N ☆ : کلا اوضاع تو هیچی خوب حیس فقط امیدواریم اتفاقات خوب بیفته

  منم امیدوارم که شرایط بهتره بشه چون همنطور که موفقیت در جام جهانی باعث پیشرفت در فوتبال و جامعه ورزش میشه ناکامی در اون هم باعث افت و عقبگرد میشه.


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • .. N ☆ 534 پاسخ 🏅🏅 2 هفته پیش

  KAREN T.M : منم امیدوارم که شرایط بهتره بشه چون همنطور که موفقیت در جام جهانی باعث پیشرفت در فوتبال و جامعه ورزش میشه ناکامی در اون هم باعث افت و عقبگرد میشه.

  دقیقا کاری از دستمون بر نمیاد صدامونم به جایی نمیرسه فقط باید امیدوار بود


آمین شود هر آنچه میپندارید ...

 • amir Salimi 8 پاسخ رهگذر 2 هفته پیش

  سلام..البته هنوز تاجام جهانی وقت داریم اگرچه برنامه نداریم..اما تعویض مربی گزینه خوبی نیست ،اما ایامنتظر شگفتی باشیم یانه بنظرم تاوقتی بجای بازیکنای خوب وتوانمند ازنامها استفاده کنیم نباید منتظر اتفاق شگفتی درجام جهانی باشیم

 • •爪卂丂ㄖㄩᗪ• ꧁H꧂ 2763 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  من بازی تیم ملی دوس نداشتم ..پسر عابد زاده اصلا دروازه بان مطمئنی نیست ..کیس بهتر نیست جای ایشون استفاده کنه؟امیدوارم فیکس این نباشه وگرنه هریکین میشه میروسلاو کلوزه


A frog in a well does not know the great ocean

 • BAQER ALI 6 پاسخ رهگذر 2 هفته پیش

  استاد KAREN سلام... گروه إيران در جام جهانى مرحبا گروه صعيف ي هست.. انگلستان بازياس بگير و نگير داره.. ولز تبَم ضعيفه و أمريكا هم كه از إيران ميترسن و با استري بازى ميكنند..

  أين تيم ملى يكى از بهترين تيمهاى جام جهانى است.. اسكويچ بدرد هيچى نمى خوره.. بين دو نيمه بازى بايستى إخراج مبشد.. َبازي إيران مثه بازى ليگ ازادگان بود. اسكويچ بايد بره و تيم ملي بايستى ٧ - ٨ تا بازى دوستانه بكنه

 • BAQER ALI 6 پاسخ رهگذر 2 هفته پیش

  BAQER ALI : استاد KAREN سلام... گروه إيران در جام جهانى مرحبا گروه صعيف ي هست.. انگلستان بازياس بگير و نگير داره.. ولز تبَم ضعيفه و أمريكا هم كه از إيران ميترسن و با استري بازى ميكنند.. أين تيم ملى يكى از بهترين تيمهاى جام جهانى است.. اسكويچ بدرد هيچى نمى خوره.. بين دو نيمه بازى بايستى إخراج مبشد.. َبازي إيران مثه بازى ليگ ازادگان بود. اسكويچ بايد بره و تيم ملي بايستى ٧ - ٨ تا بازى دوستانه بكنه

  تعديل... تيم انگلستان بازيهايش بگير نگير داره

 • ♥️Nαƒαѕ♥️ _ 125 پاسخ 🏅 2 هفته پیش

  شمآ تا اینجآی کآر اصن تآکتیت دیدین از این جناب دلالویچ؟
  از نسل طلآیی فوتبآل ایران بآید مهدی شیری دعوت بشه تیم ملی؟/:


مــآ بهـ تکرآر خطآ استادیمـ!(:

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  amir Salimi : سلام..البته هنوز تاجام جهانی وقت داریم اگرچه برنامه نداریم..اما تعویض مربی گزینه خوبی نیست ،اما ایامنتظر شگفتی باشیم یانه بنظرم تاوقتی بجای بازیکنای خوب وتوانمند ازنامها استفاده کنیم نباید منتظر اتفاق شگفتی درجام جهانی باشیم

  سلام بر شما!
  6 ماه وقت زیادی برای امادگی برای حضور ابرومند در چنین رویداد مهمی نیست!بله تعویض مربی گزینه خوبی نیست به شرطی اینکه: اولا مربی مزبور در این مدت توانسته باشد نقاط ضعف تیم را پوشش ئ نقاط قوت را پر صلابت تر کند!ثانیا اسکوچیچ تجربه مهمی در عرصه مربیگری در میدانهای بزرگ را ندارد در سطور پیشین در باره کارنامه او مطلبی بیان شد ثالثا اسکو نشان داد قدرت بازی خوانی حریف را نیز ندارد و اگر مربی صاحب کلاسی دربرابرش قرار بگیرد حرقی برای گفتن ندارد نمونه ان بازی ایران کره بود چرا که در بازی های مقدماتی تیم ما تا قبل از بازی با کره در مقابل حریف چغر و استخوانداری قرار نگرفت رابعا : کارنامه و وزن اسکو کمتر و از بازیکنان است نمونه ان قضیه طارمی بود اگر فرضا کیروش مربی بود طارمی جراعت میکرد جلوی مربی تیم در بیاید ؟ خامسا: تا اینجای کار انگلیس دستکم 4 بازی تدارکاتی ژاپن ...با چنین تدارکاتی و عقبه ی حداقل و بازی که در برابر تیم سوم الجزایر مشاهده کردیم بایستی نگران تیم بودو
  و اما نکته اخر با تمام مطالب فوق همانطور که در مطالب پیشن بیان شد اسکو بدلیل کیسه خالی فدراسیون همچنان مربی خواهد بود و البته بعید میدانم با وجود استیلی بعنوان مدیر تیم زیاد هم نقش خاصی ایفا نماید چون اسکو میخواهد بهرقیمتی با نشستن روی نمیکت تیم ملی برای خود برند جهانی بدست اورد و قیمت خودرا در مارکت فوتبال بالا ببرد پس تسلیم محض خواهد بود!...والبته همه این قضایا بی ربط به فدراسیون فشل و درهم ریخته فعلی نیست که حتی حسابهای انهم مسدود است.


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  •爪卂丂ㄖㄩᗪ• ꧁H꧂ : من بازی تیم ملی دوس نداشتم ..پسر عابد زاده اصلا دروازه بان مطمئنی نیست ..کیس بهتر نیست جای ایشون استفاده کنه؟امیدوارم فیکس این نباشه وگرنه هریکین میشه میروسلاو کلوزه

  من بازی های پسر عابد زاده تو تیم ش که یه تیم ته نع چندان مطرح رو دیدم که گلهای بدی میخوره و بازی ش بگیر نگیر داره هنوز خیلی زود که بخواد دروازه بان اول تیم ملی باشه چون خیلی جای کار داره اگر دروازه ششدونگ بود تیم های متوسط لیگ خودمون برش میداشتن چون قبل از اینکه بره پرتغال رفته بود پرسپولیس نخواستنش کل تجربه بازی ش دروازه بان ذخیره باشگاه منحل شده راه اهن بود بنظر من بیراوند با توجه به بازگشتش به پرسپولیس شانس بالایی برای نفر اول دروازه ایران در جام جهانی.


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  BAQER ALI : استاد KAREN سلام... گروه إيران در جام جهانى مرحبا گروه صعيف ي هست.. انگلستان بازياس بگير و نگير داره.. ولز تبَم ضعيفه و أمريكا هم كه از إيران ميترسن و با استري بازى ميكنند.. أين تيم ملى يكى از بهترين تيمهاى جام جهانى است.. اسكويچ بدرد هيچى نمى خوره.. بين دو نيمه بازى بايستى إخراج مبشد.. َبازي إيران مثه بازى ليگ ازادگان بود. اسكويچ بايد بره و تيم ملي بايستى ٧ - ٨ تا بازى دوستانه بكنه

  سلام بر شما جناب باقر علی
  انگلیس در حال حاظر یکی از بهترین تیم های حال حاظره که خوب هم داره تدارک میبنه امریکا هم اون امریکای جام 98 نیست واقعا تیم محکمی ولز هم میشخصه تیمی با سبک انگلیس که بعد از 64 سال داره تو جام جهانی بازی می کنه با ستاره های مطرحش و البته کلی انگیزه!..ایران بازیکنان خوبی داره ولی اگر تیم اماده نباشه اسامی بدرد نمیخورن نمونه ش تیم پر ستاره ایتالیا که دو دوره است نتوسته به جام حهانی راه پیدا کنه درباره اسکوچیچ در سطور فوقانی به تفضیل صحبت کردم تیم ایران در خیلی زمینه ها مشکل داره که مهترینش تدارک مناسب و اماده سازی تیم ه.


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • •爪卂丂ㄖㄩᗪ• ꧁H꧂ 2763 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 2 هفته پیش

  KAREN T.M : من بازی های پسر عابد زاده تو تیم ش که یه تیم ته نع چندان مطرح رو دیدم که گلهای بدی میخوره و بازی ش بگیر نگیر داره هنوز خیلی زود که بخواد دروازه بان اول تیم ملی باشه چون خیلی جای کار داره اگر دروازه ششدونگ بود تیم های متوسط لیگ خودمون برش میداشتن چون قبل از اینکه بره پرتغال رفته بود پرسپولیس نخواستنش کل تجربه بازی ش دروازه بان ذخیره باشگاه منحل شده راه اهن بود بنظر من بیراوند با توجه به بازگشتش به پرسپولیس شانس بالایی برای نفر اول دروازه ایران در جام جهانی.

  موافقم


A frog in a well does not know the great ocean

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 1 هفته و 6 روز قبل

  پی نویس:
  ظاهرا زمزمه هایی برای مذاکره با کی روش در سطح بالای تصمیم گیری شنیده میشود!"کی روش" در حال حاظر تیم ندارد" بعدش هم نمیاد برای 5 بار حضور در جام جهانی تجربه کنه و نکته مثبتش شناخت از تیم ملی و با بیشتر بازیکنان فعلی قبلا کار کرده!ظاهرا این تصمیم در مرجعی بالاتر از فدراسیون گرفته شده!


طلوع تفسیر امید است «KAREN»

 • KAREN T.M 5339 پاسخ 🏅🏅🏅🏅🏅 1 هفته و 6 روز قبل

  پی نویس:
  خبر نگار برجسته ورزشی الجزایر:
  تیم دوم الجزایر 2- تیم جام جهانی ایران 1!
  ایران باخت چون خیلی ضعیف بود!!!!


طلوع تفسیر امید است «KAREN»