• محمد علی 2 هفته پیش و 2 روز قبل

  اولین بار 13 سالگی. بعد خدمت در حد رو کم کنی... روزی بیش از 10 سر تنهایی. بعد یهو ترک کردم. بعد پیارسال بازم افراطی شروع کردم چند ماه. بعد شرط بستم و ترک کردم و فعلا تموم


♡ ❤️ ♡


- شرحی زِ حال و حالی زِ شرح نیست :| گروه: «◔◡◔»

 • NO One 2 هفته پیش و 2 روز قبل

  نه خیلی وقته اینکارو نکردم .اولین بار شاید 11 سالم بود


یکی ازین نقطه ها پایان ماست..!


ما ک رندیم و نظرباز ، شما تکلیفت چیه!

 • پنام © 2 هفته پیش و 2 روز قبل

  در هر بار مصرف قلیان، مصرف کننده آن دودی معادل 100 نخ سیگار و یا بیشتر استنشاق می کند. منو اکسید کربن موجود در دود قلیان در مقایسه با سیگار به مراتب بیشتر و اثرات سوء آن نیز چه برای مصرف کننده و چه برای افراد در معرض دود فراتر می باشد. توتون و تنباکوی استفاده شده در قلیان از نازلترین و پست ترین توتون و تنباکوهای موجود است و در واقع ازخطرناکترین آنها است که برای کسب در آمد بیشتر و با کمک اسانس ها و عطرها، آماده سازی و به بازار عرضه می شود.
  اسانس ها و عطرهای استفاده شده در تنباکوها حاوی هزاران ماده سمی و کشنده هستند.
  همچنین استفاده مشترک از لوله‌های قلیان و افزودن اسانس‌های معطر و میوه‌ای، بیماری‌های عفونی مانند تبخال، سل، هپاتیت، حساسیت و آلرژی را ایجاد می‌کند.


Sheyda

 • NO One 2 هفته پیش و 2 روز قبل

  پنام © : در هر بار مصرف قلیان، مصرف کننده آن دودی معادل 100 نخ سیگار و یا بیشتر استنشاق می کند. منو اکسید کربن موجود در دود قلیان در مقایسه با سیگار به مراتب بیشتر و اثرات سوء آن نیز چه برای مصرف کننده و چه برای افراد در معرض دود فراتر می باشد. توتون و تنباکوی استفاده شده در قلیان از نازلترین و پست ترین توتون و تنباکوهای موجود است و در واقع ازخطرناکترین آنها است که برای کسب در آمد بیشتر و با کمک اسانس ها و عطرها، آماده سازی و به بازار عرضه می شود. اسانس ها و عطرهای استفاده شده در تنباکوها حاوی هزاران ماده سمی و کشنده هستند. همچنین استفاده مشترک از لوله‌های قلیان و افزودن اسانس‌های معطر و میوه‌ای، بیماری‌های عفونی مانند تبخال، سل، هپاتیت، حساسیت و آلرژی را ایجاد می‌کند.

  عجب


یکی ازین نقطه ها پایان ماست..!


شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست...