taniroo team

(taniroo@)

taniroo team

1 هفته, 1 روز

زیبایی صورت و حتی جوان ماندن تا حد زیادی به ظاهر موها بستگی دارند، بنابراین باید خیلی حواستان به سلامت موهایتان باشد. با این حال اکثر افراد با انجام کارهای مختلف مانند استفاده از رنگ مو، استفاده مداوم از وسایل گرمایشی، تغذیه نامناسب، شست و شوی موها با آب داغ و … موهایشان را ضعیف و شکننده می کنند.

سعی کنید این اشتباهات را انجام ندهید. اما اگر به هر دلیلی به مشکل برخوردید اصلا نگران نباشید چرا که شامپو تقویت کننده مو به کمکتان می آید و بیشتر از یک شامپو معمولی فایده دارد.

علاوه بر شست و شو و تمیز کردن، فولیکول مو را تقویت و از این طریق موهای ضعیف، شکننده و آسیب دیده را ترمیم می کند. علاوه بر این جلوی ریزش موها را نیز می گیرد و موجب رشد آن ها می شود.

تغذیه پوست سر یکی از بهترین ویژگی های این محصول است که هر نوع پوستی به آن احتیاج دارد. استحکام موها، افزایش گردش خون در پوست کف سر و اطراف ریشه مو و محافظت در برابر آسیب های محیطی از دیگر نتایج استفاده از این مدل شامپو است.

شامپو تقویت کننده انواع مختلفی دارد؛ مخصوص موهای چرب، خشک، معمولی، حساس و آسیب دیده و … . کافی است بر اساس نوع پوست و موهایتان محصول مدنظرتان را انتخاب کنید و معجونی جادویی به موهایتان هدیه بدهید.
برای اطلاع از نحوه مصرف شامپوهای تقویت کننده و پرپشت کننده مو به این لینک مراجعه کنید. [لینک]

ادامه... دوستان
  • pariya ...
  • امیر قاسمی
1 هواداران
بازدیدکنندگان